Skip to main content

Google Ads kursi internetā

Vai Jums interesētu Google Ads (AdWords) kursi interneta vidē? Mēs esam apkopojuši pašas labākās online reklāmas apmācības, kas ļaus Jums gan izprast kampaņu izveides pamatus, gan apgūt efektīvas stratēģijas, par kurām zina tikai retais…

1. Google Skillshop

Grow your skills using Google Ads to advertise your business online, and get Certified.

Cena: Bezmaksas
Valoda: Angļu, latviešu*
Video ilgums: Tekstuāls saturs
Piemērotība: Iesācējiem
Sertifikāts: Google sertifikāts

google skillshop

Galvenie plusi

Šie kursi ir veidoti tieši no Google puses, kas ir arī Google Ads platformas izstrādātāja. Attiecīgi, šī kompānija lieliski pārzina savas platformas funkcijas, un var par tām kompetenti izglītot citus.

Tiem, kas būs sekmīgi izgājuši un izpratuši šīs apmācības, un kas teicami spēs nokārtot gala eksāmenu, Google piešķirs unikālu sertifikātu, kas mārketinga nozarē ir atzīts un tiek augstu vērtēts.

Kopumā šo apmācību saturs ir veidots teksta formā – īsi, pārskatāmi, iekļaujot vizuālus uzskates materiālus. [*] Tas ļauj saturu brīvi tulkot latviešu valodā, ja gadījumā angļu valoda sagādā grūtības.

Google Ads platforma sevī ietver ļoti dažādas funkcijas un iespējas – no tā visa Jums praktiski vajadzēs izmantot tikai mazu daļu. Tas ir pluss, ka apmācības ir sastrukturētas pa moduļiem, kam brīvi varat piekļūt jebkurā brīdī un fokusēties tikai uz tiem virzieniem, kas Jums praktiski noderēs.

Iespējamie mīnusi

Daudziem video satura trūkums var būt par pamatu grūtībām uztvert apjomīgo informāciju, jo izglītošanas procesā netiek ietvertas dažādas mūsu maņas.

Plašie platformas izmantošanas virzieni ir apskatīti virspusēji, taču nav ietvertas konkrētas stratēģijas. Uzsākot reklamēšanos un saskaroties ar konkurenci, tieši stratēģijas izšķirs uzvarētājus no pārējiem.

Manā ieskatā, izmantotais apmācību platformas interfeiss nav intuitīvs. Ir zināmas grūtības saprast, kurp doties, ko darīt, ko spiest, kam pievērst uzmanību. Trūkst skaidras “virziena norādes”.

UZZINĀT VAIRĀK

2. Linkedin Learning

Google Ads (AdWords) Essential Training

Cena: Bezmaksas
Valoda: Angļu valoda
Video ilgums: 3 stundas
Piemērotība: Iesācējiem
Sertifikāts: Linkedin sertifikāts

linkedin learning adwords

Galvenie plusi

Apmācību saturu ir veidojis cilvēks ar lielu, praktisku pieredzi. Saturs primāri ir skatāms video formā, un tas tiek prezentēts ļoti patīkamā, saprotamā un profesionālā veidā.

Kopējais kurss ir vispārīgs – tajā tiek apskatītas būtiskākās funkcijas un praktiski parādīts, kā tās izmantot. Video klipi ir īsi, viegli uztverami. Kursa struktūra ir loģiska un saprotama.

Pēc šīm, iesācējiem paredzētajām apmācībām, ir iespējams iziet arī nākamā līmeņa apmācības, kas ir paredzētas cilvēkiem ar mazliet lielāku Google reklāmu pieredzi. Tas gan ir maksas prieks.

Pēc kursa veiksmīgas iziešanas Jūs tiksiet pie sertifikāta un zināšanām, kas automātiski parādīsies Jūsu Linkedin profilā – iespējams, labākajā un efektīvākajā digitālā CV platformā.

Iespējamie mīnusi

Kopumā šie kursi ir iesācējiem draudzīgi un neko sliktu nevaru teikt. Tomēr, īsie, kompaktie video un relatīvi īsais kurss kopumā ir veidots uz tā rēķina, ka pietrūkst padziļinātu skaidrojumu.

UZZINĀT VAIRĀK

3. Coursera

Google Ads for Beginners

Cena: 8 eiro
Valoda: Angļu valoda
Video ilgums: 2 stundas
Piemērotība: Iesācējiem
Sertifikāts: Coursera sertifikāts

coursera ads for beginners

Galvenie plusi

Ļoti interesants pasniegšanas formāts – vienā ekrāna daļā ir video materiāls ar pieredzējušu ekspertu, kurš pastāsta sīkāk par veicamajiem praktiskajiem uzdevumiem otrā ekrāna daļā.

Praktiskie uzdevumi un izteiktais satura fokuss uz fundamentālām lietām ļauj Jums kvalitatīvi izveidot Google Ads kontu, pirmās reklāmas kampaņas, efektīvus reklāmu tekstus un daudz ko citu.

Šo kursu ir iespējams iziet tikai tad, ja Jums ir Google Ads konts, un ja Jūs to praktiski izmantojat. Līdz ar to, šīs apmācības, kaut online režīmā, ir kā vērtīgs klātienes workshop!

Iespējamie mīnusi

Šīm iesācēju apmācībām trūkst secīga nākamā soļa – nākamā līmeņa apmācības, kas sevī ietvertu dažādas stratēģijas un trikus, kas pilnvērtīgi ļautu veidot patiešām efektīvas un lētas kampaņas.

UZZINĀT VAIRĀK

4. Udemy

Ultimate Google Ads Training 2020: Profit with Pay Per Click

Cena: 17 eiro
Valoda: Angļu valoda
Video ilgums: 24 stundas
Piemērotība: Iesācējiem – lietpratējiem
Sertifikāts: Udemy sertifikāts

isaac rudansky ultimate google adwords online course udemy

Galvenie plusi

Ļoti iespējams, ka šiem interneta kursiem ir pati labākā cenas un kvalitātes attiecība. Iztērējot simbolisku naudas summu, Jūs tiekat pie padziļināta, augstas kvalitātes satura.

Šīs apmācības ir veidojis cilvēks, kurš ikdienā vada Google reklāmas aģentūru Savienotajās valstīs. Šī aģentūra aktīvi izmanto visas apmācībās skaidrotās stratēģijas.

Jums būs iespēja detalizēti iziet cauri ne tikai pamatiem, bet arī pilnībā saprast to nozīmi, tikt pie ļoti vērtīgiem praktiskiem ieteikumiem un stratēģijām, par kurām stāsta tikai retais.

Noslēgumā iegūtais diploms ir dziļi simbolisks un nav atzīts, taču Jūsu jauniegūtās zināšanas ļaus veidot augstas kvalitātes reklāmas kampaņas, kas arī būs galvenais konkurētspējas faktors.

Iespējamie mīnusi

Kopējais video satura apjoms ir patiesi iespaidīgs – vairāk nekā 24 stundas. To visu iziet un pilnvērtīgi izprast nav viegls uzdevums. Taču rezultāts ir to vērts!

Tik liela apjoma informāciju ir samērā grūti uzturēt aktuālu – reklāmas platformas interfeiss nemitīgi maina savu izskatu – mainās sadaļu nosaukumi, izkārtojums utt.

UZZINĀT VAIRĀK

5. Digital Marketer

NEW & IMPROVED: Become a Certified
Paid Traffic Master

Cena: 495 dolāri
Valoda: Angļu valoda
Video ilgums: 5 stundas
Piemērotība: Iesācējiem – lietpratējiem
Sertifikāts: Digital Marketer sertifikāts

digital marketer paid mastery

Galvenie plusi

Ļoti apjomīgs interneta kurss, ko veidojuši nozares eksperti. Digital Marketer ir zīmols, ko pazīst un augstu vērtē arī vairums Latvijas mārketinga aģentūru un kursu veidotāju.

Šīs apmācības saturiski aptver ne tikai Google Ads reklāmu, bet arī Youtube un Facebook reklāmu, kampaņu izstrādi, mājas lapas sagatavošanu, padziļinātu rezultātu analīzi un daudz ko citu. Rezultātā Jums veidojas profesionāla un pilna aina par visiem elementiem.

Konkrēto kursu var iet arī iesācēji, taču kopumā tā moduļi vairāk ir fokusēti uz daudz maz pieredzējušu reklāmas speciālistu padarīšanu par ekspertiem.

Iespējamie mīnusi

Šie kursi nav no lētajiem – 495 dolāri par mūža pieeju saturam, kas nemitīgi tiek atjaunots un uzlabots, pielāgojot to aktuālajai situācijai. Tas būs pa kabatai tikai retajam.

UZZINĀT VAIRĀK

Leave a Reply