Skip to main content
metināšanas kursi rīgā

Metināšanas kursi

Profesionāli un akreditēti metināšanas kursi (MMA, MIG, MAG un TIG), ko Jums būs iespējams apgūt Rīgā, pilsētas centrā. Metinātāju apmācības un atestācija norit atbilstoši starptautiskajiem ISO 9606-1 un 9606-2 standartiem. Pēc kursu absolvēšanas Jūs iegūsiet starptautiski atzītu sertifikātu, kas pavērs darba iespējas gan Latvijā, gan ārzemēs.

  • 15 gadu apmācību pieredze
  • Tūkstošiem kursu absolventu
  • Iegūsiet starpt. atzītu sertifikātu

Kur notiks?

Mācības norisināsies Rīgā –
Kr. Barona ielā 130 (Centrā)

Skatīt kartē

(Pogas vietā parādīsies Google karte)

Cik izmaksās?

480 akadēmisko stundu
programma izmaksās 1700 €

Uzzināt vairāk

(Pogas vietā parādīsies cenu apraksts)

Pilna kāda no metināšanas virzienu apmācību programmām izmaksā 1700 eiro (480h). Ja pieteiksieties uzreiz 5 cilvēku sastāvā – varam vienoties par atlaidi. Iespējams, ka daļu mācību maksas segs Eiropas savienība un Latvijas valsts, bet to precizēsim sarunā.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos apmācībām,
zvaniet pa šo tālr. numuru:

Zvanīt: +371 20 248 447

(Pieteikšanās aizņem tikai 1 minūti)

mma metinātāja apmācība

(MMA) metinātāju apmācības

Apmācību laikā Jūs tiksiet sagatavots par kvalificētu un profesionālu rokas lokmetinātāju (MMA). Pēc veiksmīgas apmācību noslēgšanas, Jums būs iespēja strādāt, piemēram, būvfirmās, mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumos u.c. Jūs apgūsiet dažādu mehānismu, konstrukciju un metālizstrādājumu izgatavošanu un remontu, metinot ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē.

Mācību maksa – 1700 eiro
Kursu ilgums – 480 stundas

(MIG) metinātāju apmācības

Nodarbību laikā Jūs sagatavos par profesionālu rokas lokmetinātāju, kurš metina ar mehan. iekārtu inertās gāzes vidē (MIG). Pēc absolvēšanas, Jūs varēsiet strādāt dažāda veida uzņēmumos, piemēram, būvfirmās, metālapstrādes vai mašīnbūves jomā un citur. Tāpat, ja vēlēsieties, varēsiet veikt individuālo darbu. Jūs bez problēmām spēsiet veikt dažādu konstrukciju un mehānismu izveidi un tehn. apkopi.

Mācību maksa – 1700 eiro
Kursu ilgums – 480 stundas

mig metinātāju sertifikācija
mag metinātāja sertifikāts

(MAG) metinātāju apmācības

Apmācību procesa uzdevums ir Jūs izveidot par profesionālu un kvalificētu lokmetinātāju, kurš darbā izmanto mehanizēto metināšanas iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG). Šīs zināšanas Jums pavērs plašas darba iespējas. Līdzīgi kā citos apmācību moduļos, arī šajā kopējais apmācību laiks dalīsies divās daļās – pusi no tā Jūs pavadīsiet, apgūstot teoriju, otru pusi Jūs pavadīsiet, praktiski strādājot.

Mācību maksa – 1700 eiro
Kursu ilgums – 480 stundas

(TIG) metinātāju apmācības

Nodarbību mērķis ir Jūs sagatavot par kvalificētu lokmetinātāju, kurš metināšanu veic ar volframa elektrodu, inertās gāzes vidē (TIG). Pusi no apmācību laika Jūs pavadīsiet, apgūstot teoriju, otru pusi – praktiski strādājot. Jauniegūtās zināšanas pavērs plašas darba iespējas gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Jūs labprāt darbā pieņems būvfirmas, metālapstrādes, mašīnbūves un citu veidu uzņēmumi.

Mācību maksa – 1700 eiro
Kursu ilgums – 480 stundas

tig metināšanas nodarbības

Mūsu kontakti

Adrese: Rīga, Kr. Barona 130 k-2
Tālr. jautājumiem: +371 20 248 447

metinasana@teicami.lv

(Rakstiet, lai uzdotu savus jautājumus)

Pieteikšanās

Pie mums mēdz veidoties rindas –
Piesakieties apmācībām savlaicīgi!

Zvanīt: +371 20 248 447

(Pieteikšanās aizņem tikai 1 minūti)