Skip to main content
programmēšanas kursi rīgā

Programmēšanas kursi

Mūsu piedāvātie programmēšanas kursi ir paredzēti jauniem un ambicioziem cilvēkiem. Tev būs iespēja apgūt programmēšanas valodas, programmatūras testēšanas zināšanas vai IT projektu vadībai nepieciešamās iemaņas. Mūsu pieredzējušie un profesionālie lektori parūpēsies, lai arī Tu kļūtu par IT nozares profesionāli!

  • 26 profesionāli lektori
  • Četru gadu pieredze apmācībās
  • 1200+ apmācītu speciālistu

Kur notiks?

Apmācības notiks Rīgā –
Republikas laukumā 3-16

Skatīt kartē

(Pogas vietā parādīsies Google karte)

Cik izmaksās?

Programmēšanas kursi izmaksās
sākot no 690 € (pieejamas atlaides)

Uzzināt vairāk

(Pogas vietā parādīsies atlaižu info)

Pie katra no kursiem ir norādīta to pilnā cena. Veicot kursa apmaksu vienā piegājienā, Jūs saņemsiet 10% atlaidi. Mūsu absolventiem nākamajiem kursiem tiek piešķirta 15% atlaide.

Kā pieteikties?

Droši zvaniet, lai pieteiktos kursiem,
vai uzdotu neskaidros jautājumus!

Zvanīt: +371 23 220 885

(Pieteikšanās aizņem tikai 1 minūti)

programmēšanas pamati

Programmēšanas pamati

Mūsu izstrādātais programmēšanas pamatu kurss ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas savu karjeru saistīt ar programmēšanu un atrodas pašā ceļa sākumā. Tas sniegs vispārēju ieskatu vairākās progr. valodās, tādās kā C#, Java, HTML, CSS un Javascript. Iegūtās zināšanas Jums dos vērtīgus pamatus un ļaus skaidri apzināties tālākos karjeras virzienus. Mūsu mentori arī palīdzēs zibenīgi atrast labi apmaksātu darbu.

Kursi ilgst – 7 nedēļas (80h)
Nodarbības – četrreiz nedēļā

Apmācību cena - 1050 eiro
Skatīt mācību programmu

Mājas lapu izstrādes kursi

21. gadsimts ir ārkārtīgi dinamisks laiks, un nav iedomājams uzņēmums, kam nebūtu nepieciešama mājas lapa, pie kam, moderna un efektīva. Pieprasījums ir ļoti augsts un tā ir Tava iespēja! Mūsu radītie mājas lapu izstrādes kursi ļaus Tev augstā līmenī apgūt gan programmēšanas pusi – HTML5, PHP, CSS3, SQL, Javascript, gan dizaina pusi – Adobe Photoshop un Illustrator, lai radītu patiesi izcilas mājas lapas!

Kursi ilgst – 6 nedēļas (52h)
Nodarbības – trīsreiz nedēļā

Apmācību cena - 1050 eiro
Skatīt mācību programmu
mājas lapu izstrādes kursi
php kursi

PHP apmācības

Tiem, kas ir kvalitatīvi apguvuši mājas lapu izstrādes pamatus, nākamais solis ir pilnvērtīga PHP programmēšanas valodas apguve. Mūsu izstrādātie PHP kursi Tev ļaus apgūt vai nostiprināt zināšanas par Back-end izstrādi un visām bezgalīgajām iespējām, ko paver šī valoda. Tu spēsi izveidot satura pārvaldības sistēmu (CMS), ikdienas darbā izmantot AJAX, PHP OOH un daudz ko citu…

Kursi ilgst – 4 nedēļas (25h)
Nodarbības – divreiz nedēļā

Apmācību cena - 890 eiro
Skatīt mācību programmu

C# apmācības

C#, pazīstama arī kā Sī Šarp, ir viena no pasaules populārākajām programmēšanas valodām. Neskaitāmi uzņēmumi visā pasaulē to izmanto, lai veidotu svarīgas un komplicētas sistēmas. Ar šīs valodas palīdzību Tu spēsi paveikt visdažādākās lietas, sākot no mājas lapu un mobilo aplikāciju izstrādes, beidzot ar datorspēļu izveidi un datu bāzu savienošanu. Īsāk sakot, šī valoda ļoti noderēs Tavā IT karjerā!

Kursi ilgst – 7 nedēļas (70h)
Nodarbības – trīsreiz nedēļā

Apmācību cena - 900 eiro
Skatīt mācību programmu
c# kursi
blank

JAVA apmācības

Mūsu izstrādātie Java kursi ir paredzēti cilvēkiem, kas vēlas apgūt šo programmēšanas valodu no pašiem pamatiem, līdz augstam līmenim. Ar tās palīdzību Tu spēsi izstrādāt, piemēram, Android vai WEB aplikāciju, mobilās spēles, vai arī citus aplikāciju moduļus, ko būs iespējams ietvert mājas lapās. Šajās septiņas nedēļas garajās apmācībās Tev būs iespēja apgūt daudz jauna un interesanta.

Kursi ilgst – 7 nedēļas (70h)
Nodarbības – divreiz nedēļā

Apmācību cena - 900 eiro
Skatīt mācību programmu

SQL apmācības

SQL ir standarta valoda, kas paredzēta datu noglabāšanai, manipulēšanai un izvadīšanai no datu bāzes. Bez tās izmantošanas ir grūti iztēloties, piemēram, darbu pie komplicētas mājas lapas izstrādes, kuras pamatā ir satura pārvaldības sistēma. Šie iesācējiem paredzētie SQL kursi ļaus Tev apgūt šīs valodas īpatnības, lai varētu pilnvērtīgi strādāt ar datu bāzēm un izmantot plašās valodas iespējas.

Kursi ilgst – 3 nedēļas (25h)
Nodarbības – trīsreiz nedēļā

Apmācību cena - 785 eiro
Skatīt mācību programmu
sql kursi
pythnon kursi

Python apmācības

Python ir programmēšanas valoda, kas ļauj Tev strādāt ātrāk un daudz efektīvāk integrēt dažādas sistēmas. Atšķirībā no HTML, CSS un Javascript, ar tās palīdzību ir iespējams veidot ne tikai mājas lapas, bet arī Back-end sistēmas, programmatūru un daudz ko citu. Mūsu sagatavotajos Python kursos Tu apgūsi gan šo noderīgo valodu, gan kā to izmantot, lai radītu, piemēram, produktivitātes uzlabošanas rīkus.

Kursi ilgst – 4 nedēļas (30h)
Nodarbības – divreiz nedēļā

Apmācību cena - 690 eiro
Skatīt mācību programmu

IT projektu vadības kursi

Mūsu izstrādātie IT projektu vadības kursi ir paredzēti cilvēkiem, kuri vēlas gūt plašāku ieskatu IT pasaulē un kļūt par projektu vadītājiem. Pēc veiksmīgas šo apmācību noslēgšanas Tu spēsi efektīvi vadīt komandu IT projektu realizēšanā, izmantot Agile metodoloģiju, pielietot aktuālākos IT rīkus, lai plānotu un vadītu projektam nepieciešamos resursus. Būt par projektu vadītāju nav viegli, bet Tev tas noteikti izdosies lieliski!

Kursi ilgst – 3 nedēļas (20h)
Nodarbības – divreiz nedēļā

Apmācību cena - 725 eiro
Skatīt mācību programmu
it projektu vadības kursi
testēšanas kursi

Testēšanas apmācības

Mūsu izstrādātie testēšanas kursi ir paredzēti cilvēkiem, kuri vēlas apgūt programmatūras testēšanas iespējas un praktisko pielietojumu. Apmācībās Tu apgūsi dažādās tehnikas manuālajai un automatizētajai testēšanai, dažādas testēšanas vides un tehnoloģijas, kā arī iepazīsies ar nepieciešamo dokumentāciju, lai testēšanas procedūras noritētu korekti. Tāpat iegūsi spēcīgas Agile projektu vadības zināšanas.

Kursi ilgst – 6 nedēļas (40h)
Nodarbības – trīsreiz nedēļā

Apmācību cena - 850 eiro
Skatīt mācību programmu

Mūsu kontakti

Adrese: Rīga, Republikas laukums 3
Tālr. jautājumiem: +371 23 220 885

coding@teicami.lv

(Rakstiet, lai uzdotu savus jautājumus)

Pieteikšanās

Lai pieteiktos programmēšanas
kursiem, droši zvaniet pa tālr:

Zvanīt: +371 23 220 885

(Pieteikšanās aizņem tikai 1 minūti)