Skip to main content
angļu valodas kursi

Angļu valodas kursi

Piedāvājumā angļu valodas kursi, ko pasniedzam Rīgā – pilsētas centrā, līdzās Vērmanes dārzam. Tā ir lieliska iespēja apgūt jaunu valodu vai uzlabot jau esošās zināšanas profesionālu un uzticamu pasniedzēju vadībā. Lai kāda būtu Jūsu motivācija valodas apguvei, mēs parūpēsimies, lai Jūs sasniegtu savus mērķus!

 • Profesionāli pasniedzēji
 • Uzņēmums ar 17 gadu pieredzi
 • Apmācīti 15 000+ cilvēku

Kur notiks?

Līdzās Vērmanes dārzam –
Rīgā, Elizabetes ielā 65

Skatīt kartē

(Pogas vietā parādīsies Google karte)

Cik izmaksās?

Atkarībā no kursu līmeņa un
apmaksas formas – no 67 € / mēn.

Uzzināt vairāk

(Pogas vietā parādīsies cenu apraksts)

Standarta cena vienam kursu līmenim (piem. Intermediate) ir 560 €. Augstākie līmeņi (piem. Advanced) maksā 680 €. Šo summu ir iespējams maksāt pa mēnešiem (112 – 136 € mēnesī).

Atlaides – ja apmaksu par vienu līmeni veicat divos maksājumos – saņemat 20% atlaidi, ja vienā – saņemat 30% atlaidi. Ja veicat apmaksu uzreiz par 2 līmeņiem – saņemat 40% atlaidi. Studentiem, pensionāriem un reģistrētiem bezdarbniekiem – 20% atlaide.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos valodas kursiem,
zvaniet pa zemāk redzamo tālr. nr!

Zvanīt: +371 67 847 600

(Pieteikšanās aizņem tikai 1 minūti)

seši angļu valodas apguves līmeņi

Kursi dažādiem līmeņiem

Balstoties uz ES noteiktajām valodas līmeņu vadlīnijām, esam izveidojuši 6 angļu valodas kursu līmeņus. Lai noskaidrotu, kurš līmenis Jums būtu atbilstošākais, veiksim zināšanu testu. Jums būs iespēja mācīties nelielā grupā kopā ar citiem, kam ir līdzīgas zināšanas, un, kopīgiem spēkiem, pieredzējuša pasniedzēja vadībā, apgūt valodu un iegūt sertifikātu.

 • Kursu ilgums – 5 mēneši
 • Nodarbības ilgums – 1h 30min
 • Nodarbības – 2x nedēļā

Iesācējiem

Beginner / Elementary

Pirmajos divos, iesācējiem paredzētajos līmeņos, Jums būs iespēja apgūt valodas pamatus, gramatiku, iemācīties sarunāties, uzdot sev vēlamos jautājumus un saprast atbildes. Tāpat Jūs spēsiet uzrakstīt, piemēram, epastu vai lasīt viegla satura literatūru angļu valodā.

━ Cenas 67 - 112 € mēnesī ━

PIETEIKTIES

Pieredzējušiem

Intermediate / Intermediate+

Šie divi kursu līmeņi ļaus Jums jau krietni plašākā mērā izmantot valodas iespējas - brīvi sarunāties, pasut viedokli un pilnībā saprast sarunu biedrus, skatīties filmas bez subtitriem, lasīt grāmatas, rakstīt rakstus. Šīs zināsanas noderēs gan darbā, gan, piemēram, ceļojot.

━ Cenas 67 - 112 € mēnesī ━

PIETEIKTIES

Lietpratējiem

Upper intermediate / Advanced

Beidzamie valodu līmeņi Jums sniegs jau tādas zināšanas, kādas ir cilvēkiem, kam angļu valoda ir dzimtā. Jūs brīvi varēsiet sarunāties arī par sarežģītiem tematiem, rakstīt nopietnas publikācijas, lasīt sarežģītas, pat zinātniskas grāmatas. Šajā līmenī atrodas arī valodu pasniedzēji.

━ Cenas 81 - 136 € mēnesī ━

PIETEIKTIES
valodas nodarbības tūristiem

Valodas kursi tūristiem

Par cik angļu valoda ir viena no populārākajām pasaulē, mēs izstrādājām īpašu apmācību programmu ceļot gribētājiem. Septiņu nedēļu laikā Jūs apgūsiet visu nepieciešamo, lai justos komfortabli teju jebkurā situācijā – pērkot avio biļetes, rezervējot viesnīcu, uzdodot jautājumus gidam, pērkot pārtiku vai pusdienojot restorānā.

 • Nodarbības – 2x nedēļā
 • Kursu ilgums – 7 nedēļas
 • Maksa – 196 € (iesk. PVN)

Lietišķā angļu valoda

Ja Jums ir vismaz Intermediate valodas līmenis (B1), un ikdienā, darba vai biznesa vajadzībām, sanāk daudz komunicēt ar angliski runājošām personām, tad šī kursu programma ir paredzēta tieši Jums! Nodarbību laikā būs iespējams augstā līmenī apgūt biznesa (lietišķo) terminoloģiju, uzlabot runāšanas, rakstības un klausīšanās prasmes.

 • Nodarbības – 2x nedēļā
 • Kursu ilgums – 15 nedēļas
 • Maksa – 510 € (iesk. PVN)
lietišķā angļu valoda
IELTS eksāmens gatavošanās

Sagatavošana IELTS eksāmenam

Vai plānojat kārtot IELTS eksāmenu, lai studētu vai strādātu ārzemēs? Mēs varam Jūs tam profesionāli sagatavot! Nodarbību laikā iepazīsim eksāmena formātu un labākās stratēģijas, kas nepieciešamas uzdevumu izpildei. Tāpat papildināsim vārdu krājumu, balstoties uz biežākajām eksāmena tēmām. Visbeidzot, nokārtosim sagatavošanās testu.

 • Astoņu nodarbību cikls
 • Nodarbības ilgums – 3h
 • Maksa – 213 € (iesk. PVN)

Piedāvājam arī individuālas
angļu valodas privātstundas.

Mūsu kontakti

Adrese: Rīga, Elizabetes iela 65
Tālr. jautājumiem: +371 67 847 600

anglu@teicami.lv

(Rakstiet, lai uzdotu savus jautājumus)

Pieteikšanās

Lai pieteiktos valodas kursiem,
zvaniet pa zemāk redzamo tālr. nr!

Zvanīt: +371 67 847 600

(Pieteikšanās aizņem tikai 1 minūti)