Sludinājuma iesniegšana

Pakalpojuma apraksts

Balstoties uz Jūsu iesūtītās informācijas, mēs izveidosim Jums reklāmas profilu un izvietosim to atbilstošākajā privātskolotāju kategorijā. Mēs veiksim dažādas mārketinga aktivitātes, lai piesaistītu Jums potenciālos klientus. Privātstundu norises vietas, formāta, satura, apmaksas un citus jautājumus Jūs kārtojat pa tiešo ar klientu – mēs tajā neiesaistāmies.

Informācijas publicēšana

Sludinājumu izvietošana mūsu portālā ir bez maksas. Tomēr, mēs cenšamies ļoti rūpīgi sekot līdz tam, lai mūsu mājas lapā atrodamie privātskolotāji būtu pēc iespējas profesionālāki un viņu sniegtie pakalpojumi – kvalitatīvāki. Tieši tādēļ ne visus iesniegtos sludinājumus mēs publicēsim, un ne visus publicētos – ilgstoši saglabāsim.

Privātskolotāju anonimitāte

Mēs nodrošinām mūsu sadarbības partneru anonimitāti – nepublicēsim Jūsu uzvārdu, precīzu dzīvesvietu, epasta adresi un telefona numuru. Jūsu profilā tiks norādīta portāla epasta adrese vards@teicami.lv, uz kuru sūtītie epasti tiks automātiski pārsūtīti uz Jūsu privāto epasta adresi. Mēs nenorādīsim arī Jūsu pašreizējo darba vietu.