Skip to main content

Privātskolotāja sludinājums

Mūsu portālā Jums ir iespēja iesniegt savu kā privātskolotāja reklāmas sludinājumu, lai sasniegtu savus potenciālos klientus – cilvēkus, kuri interesējas par privātstundu iespējām visā Latvijā gan klātienē, gan arī tiešsaistē.

Kāpēc reklamēties pie mums?

Mūsu mājas lapu ik mēnesi apmeklē tūkstošiem cilvēku, no kuriem liela daļa ir Jūsu potenciālie klienti – cilvēki, kuri meklē privātskolotājus sev vai saviem bērniem. Daļa par mums uzzina Google meklētājā, kurā atrodamies augstās pozīcijās, daļa – mums piederošajā Facebook grupā (10`000+ aktīvi biedri), vēl daļa – citos reklāmas kanālos, piemēram, ziņu portālos, radio, televīzijā, forumos u.tml.

Par mums raksta:

Sludinājumu veidi:

Vai vēlaties pievienoties Latvijas lielākajai
un uzticamākajai privātskolotāju datubāzei?

Basic

15

gadā
 • Profila uzturēšana
 • Viena pamata kategorija
 • E-pasts vards@teicami.lv

PIETEIKTIES

PremiumGarantēts rezultāts!

50

gadā
 • Papildus 2 izvēles kategorijas
 • Augstākās pozīcijas kategorijās
 • Iespēja publicēt atsauksmes
 • Iespēja pievienot savu foto
 • Iespēja norādīt savu e-pastu
 • Iespēja norādīt telefona numuru
 • 30% atlaide skolotājiem reģionos
 • Naudas atmaksas garantija!

PIETEIKTIES

Izvēles kategorijas

Basic profilu īpašnieki tiks attēloti tikai vienā (pamata) kategorijā (piemēram, angļu valodas privātstundas), savukārt, Premium profilu īpašnieki vēl bez pamata kategorijas varēs atrasties divās citās kategorijās (piemēram, matemātikas, latviešu valodas un fizikas privātstundas), tādējādi palielinot savu pamanāmību un iespēju tikt pie klienta.

Augstākās pozīcijas

Katras kategorijas augšā primāri tiks attēloti Premium profilu sludinājumi un tikai pēc tiem – Basic profilu sludinājumi. Atrašanās augstākā pozīcijā nozīmē to, ka Jūsu profils tiks ātrāk pamanīts, kas, savukārt, palielina varbūtību tikt pie klienta. Pašas augstākās pozīcijas starp abiem profilu veidiem ieņems tie privātskolotāji, kuriem būs vislabākā reputācija, visvairāk saziņu un izteiktākā darba ētika.

Atsauksmju pievienošana

Atsauksmes būs iespējams atstāt gan par Premium, gan Basic privātskolotājiem, taču tikai otrajiem tās būs iespējams arī publicēt reklāmas profilā. Atsauksmes palielina uzticamību, līdz ar to, rada lielāku vēlmi sazināties ar konkrēto privātskolotāju. Ja vairākkārt saņemsim sliktas klientu atsauksmes – sadarbību pārtrauksim, neatkarīgi no apmaksas stāvokļa.

Fotogrāfijas pievienošana

Basic profilos, portreta foto vietā, atradīsies pelēka bilde ar cilvēka siluetu. Premium profilu īpašnieki, ja to vēlēsies, varēs publicēt savu portreta fotogrāfiju. Privātskolotāja foto ir viens no būtiskākajiem elementiem, ko izvērtē potenciālie klienti – tā rada uzticēšanās sajūtu. Mūsu portālā, aptuveni, 90% gadījumu sazinās ar tiem skolotājiem, kuriem ir publicēta fotogrāfija.

Savu kontaktu norādīšana

Ikvienam Basic profilam būs norādīta e-pasta adrese (vards@teicami.lv), pa kuru potenciālie klienti varēs sazināties. Katrs ienākošais klienta e-pasts automātiski tiks pāradresēts uz privātskolotāja reālo e-pasta adresi. Premium profilu īpašnieki, ja to vēlēsies, savos profilos varēs norādīt savas īstās e-pasta adreses un pat telefona numurus. Tas palielinās saziņas ātrumu un iespēju tikt pie klienta.

Atlaides reģionos

Lai veicinātu izglītības pieejamību arī reģionos (ārpus Rīgas, kur privātskolotāju tāpat ir daudz), skolotājiem, kuri izvēlēsies reklāmas profilus ar pilnu funkcionalitāti un kuri dzīvo, un strādā ārpus galvaspilsētas, mēs nodrošināsim līdz pat 30% atlaidi sludinājuma apmaksai. Atlaide piemērosies automātiski, aizpildot zemāk esošo sludinājuma iesniegšanas formu.

Naudas atmaksas garantija

Mēs garantējam rezultātu angļu valodas, matemātikas, latviešu valodas, fizikas un ķīmijas privātstundu kategorijās, jo esam pārliecinājušies par augsto pieprasījumu un daudzajām klientu ziņām Premium skolotājiem, kuri pārstāv šīs kategorijas. Ja Jums sadarbības gada laikā nepienāks vismaz 10 potenciālo klientu e-pasti – mēs atgriezīsim Jūsu samaksāto dalības maksu pilnā apmērā!

Kā tiks izmantota Jūsu dalības maksa?

Privātskolotāju dalības maksa ir kā simboliska rokas pielikšana projekta uzturēšanā un attīstīšanā. Tā primāri veido reklāmas budžetu – katrs Jūsu ieguldītais eiro atgriezīsies pie Jums papildus klientu formā. Tā izkristalizē tos pedagogus, kuri šo lietu uztver nopietni un atbildīgi. Un tieši šie pedagogi, pašsaprotami, saņems lielāko vērtību no dalības šajā projektā.

Sludinājuma iesniegšana

Izvēlieties sev vēlamo sludinājuma veidu: