Skip to main content
privātskolotājs Guntis

Privātskolotājs Guntis

Guntis ir ieguvis pedagoģisko izglītību Latvijas Universitātē kā angļu valodas skolotājs. Viņš ir ieguvis arī maģistra grādu biznesa vadībā, RBS. Guntis ir strādājis par angļu valodas skolotāju RTU paspārnē esošajā Inženierzinātņu vidusskolā. Viņam ir arī vairāk nekā 13 gadu pieredze privātstundu pasniegšanā vidusskolas vecuma skolēniem un pieaugušajiem.

Nodarbības cena:
Apmēram, € 21.00
Nodarbības ilgums:
60 minūtes
Atrašanās vieta:
Rīgas centrā
+371 26 491 531

(Zvaniet, lai pieteiktu nodarbību)

guntiszenfs1987@gmail.com

(Rakstiet, lai uzdotu jautājumu)

Atsauksmes

Pievienot atsauksmi
Valta Vīze fotogrāfija

Valts Vīze

17.01.2021.

Nešaubīgi varu teikt, ka Guntis ir viens no Latvijas labākajiem angļu valodas privātskolotājiem. Viņam ir ne tikai vērā ņemama pedagoģiskā pieredze, bet arī patiesa aizrautība. Guntis Jums vai Jūsu bērnam palīdzēs apgūt aktuālo mācību vielu, sagatavoties pārbaudes darbiem, kā arī nopietnajiem IELTS un TOELF eksāmeniem.

Like Comment Share
Jāņa Leišavnieka fotogrāfija

Jānis Leišavnieks

08.08.2022.

Patīk pieeja mācību procesam, tiek izmantota individuāla programma atbilstoši manām zināšanām un virzieniem, kuri jānostiprina, kā arī ņemot vērā manas profesionālās vajadzības. Guntis mācību processu veido tā, ka tas neatgādina mācīšanos, kāda tā bijiusi mums skolā vai kādos citos kursos. Tādējādi mācīšanas notiek raiti un interesanti, kas noteikti uzlabo un pāatrina vielas apguvi. Tiem, kam viena mācīšanās stunda parasti ir apgrūtīnājums un grūti noturēt uzmanību, ar Gunti noteikti tā nebūs,un atklāsiet, ka mācīties var būt arī interesanti.

Like Comment Share